http://www.gornystudio.pl

Fryzury damskie Toruń

http://www.gornystudio.pl

Górny Studio innowacyjne fryzjerstwo w najznakomitszym wydaniu. Możemy zaoferować fryzury na wieczór, weselne, oraz stylizacje artystyczne. Jesteśmy salonem fryzjerskim specjalizującym się w ścinaniu i modelowaniu włosów damskich i męskich. Zapewniamy najbardziej precyzyjne środki kosmetyczne i doświadczonych ekspertów, którzy chętnie zajmą się Twoimi włosami.
Fryzjer nie tylko obcina i modeluje włosy swoich Klientów. Rzetelny specjalista radzi w której fryzurze i w jakim odcieniu włosów będziesz prezentować się najładniej. Jesteśmy pewni, że dobry gust jest w naszym zawodzie najbardziej kluczowy, stąd zatrudniamy fachowców o ciekawych pomysłach i dozie fantazji. W toruńskim salonie fryzjerskim zawsze możesz liczyć na wyjątkowe koncepcje i zaskakujące stylizacje.
Zapraszamy do czterech fachowych salonów fryzjerskich w Toruniu. Studio fryzur Izabela i Marcin Górny zadba o kondycję Twoich włosów. Oferta oprócz standardowych usług fryzjerskich zawiera także nowoczesne zabiegi pielęgnacyjne poprawiające strukturę włosów. Wspólnie kreujemy nowe standardy piękna. Zadbaj o swoją fryzurę w nowoczesny sposób i zarezerwuj termin wizyty w jednym z najlepszych salonów fryzjerskich w regionie.

Kategorie

Uroda i zdrowie - Fryzjerstwo
Uroda i zdrowie - Włosy
Według lokalizacji - Kujawsko-pomorskie - Toruń
Według domeny - Pl
Według pagerank - Pagerank 0

Słowa kluczowe

Fryzjer toruń, Fryzjer męski toruń, Fryzjer damski toruń, Fryzjer toruń górny

Informacje

Numer ID strony: 6616/6430, Status strony: aktywna od 27/03/2017 08:36, Typ strony: wyróżniona od 24/03/2017 13:10, Data dodania: 24/03/2017 11:13, Data edycji: 24/03/2017 13:10, Google PR: N/A, Alexa Rank: 21098527, Zaindeksowane strony: Google, Yahoo, Bing, Liczba kliknięć: 4, odsłon: 1350

 Powrót  Drukuj